Arhiv: Gradiva s 4. seminarja za zavarovalne posrednike

17. septembra 2019 je Združenje zavarovalnih posrednikov Slovenije, ki deluje v okviru GZS-Podjetniško trgovske zbornice izvedlo 4. Seminar za zavarovalne posrednike, ki je namenjen stalnemu poklicnemu usposabljanju zavarovalnih posrednikov in predstavlja priložnost za nadgrajevanje strokovnega znanja zavarovalnih posrednikov, medsebojno izmenjavo mnenj in informacij ter druženje.

Na seminarju so bile v trajanju petih učnih ur predstavljene vsebine:

1. predstavitev Allianz Skupine in Allianz Global Corporate & Specialty SE: g. Mladen Rašeta, Direktor Allianz Slovenija in g. Atanas Aleksiev, Allianz Global Corporate & Specialty SE, Desk Manager, Branch Office Austria; (predstavitveni film - What are the top risks for 2019? Allianz Risk Barometer 2019).
  2. predstavitev Cyber produkta s komercialnega vidika in škodnih primerov, tako iz Allianz portfelja, kakor tudi globalno: g. Gábor Sas, AGCS, Branch Office Austria, Senior Underwriter Financial Lines Austria & Eastern Europe;
  3. ARAG SE - zavarovalnica pravne zaščite podružnica v Sloveniji – g. Marko Vončina;
  4. D&O zavarovanje s poudarkom "Kazensko in civilnopravno zavarovanje poslovodstva" - Dr. Helmut Tenschert